Комітет Палати представників США ухвалив з поправками законопроект по Україні


Комітет у міжнародних справах Палати представників Конгресу США переважною більшістю голосів ухвалив з поправками законопроект H.R.4278 щодо підтримки України та санкцій проти РФ.

Розгляд документа відбувся в першій половині дня вівторка за місцевим часом, передає власний кореспондент Укрінформу.

"Збройне втручання Росії в Україну та незаконна анексія Криму створили міжнародну кризу, й небезпека ще далека до свого завершення. Якщо ми хочемо утримати Путіна від подальшої агресії, США та наші союзники повинні вжити негайних заходів для зміцнення суверенітету й незалежності України, а також покарати російських чиновників та інших осіб, які несуть відповідальність за ці дії", - зазначив під час обговорень голова Комітету конгресмен Ед Ройс.

Він наголосив, що ухвалення Комітетом цього законодавства "надсилає чіткий сигнал про рішучість Америки, який буде почутий в Києві, Москві та в усьому регіоні".

Як повідомляв Укрінформ, законопроект H.R.4278 схожий за змістом з проектом закону щодо надання підтримки Україні S.2124, попередньо прийнятим напередодні в Сенаті.

Варіант представників нижньої палати Конгресу включає в себе компоненти санкцій, а також підтримки України, втім не містить розділу щодо процедури фінансування з боку МВФ.Источник: ukrinform.ua


TOP Новости TOP Новости

Читать все новости


Суд вернул земли "Межигорья" государству - прокуратура Киевской области

Установлено, что указанные земли стоимостью более 118 млн грн были отчуждены распоряжениями Вышгородской райгосадминистрации, хотя изъятие, передача ...

Подписка на новости

Про финансы, банки в Украине, курсы валют, финансовые новости мира